×
28-11-2024

Save the date: 19 juni 2025 – Symposium AWOL

De Academische Werkplaats Ouderenzorg Limburg organiseert haar jaarlijkse symposium in 2025 op donderdag 19 juni. Het symposium biedt een unieke kans om te ontdekken hoe de Academische Werkplaats Ouderenzorg Limburg een verschil maakt in de ouderenzorg.

Ontmoeten, delen en inspireren staan centraal tijdens deze middag/avond.

Voor wie?
Medewerkers en leden van de cliëntenraden van alle zorg- en onderwijsorganisaties van de AWO Limburg: MeanderGroep Zuid-Limburg, Sevagram, Envida, Cicero Zorggroep, Zuyderland, Vivantes, Land van Horne, Proteion, De Zorggroep, Zuyd Hogeschool, Gilde Zorgcollege, het VISTA college en de Universiteit Maastricht.

Wat kun je verwachten?
Hoewel het volledige programma later bekend wordt gemaakt, kunnen we alvast beloven dat de ouderenzorg en onderzoek centraal staat.

Je krijgt de kans om kennis te delen, samen te werken aan het verbeteren van de kwaliteit van zorg en leven, en je netwerk uit te breiden.

En dat allemaal in een gastvrije sfeer, inclusief spijs en drank!

Praktische informatie:

Datum: Donderdag 19 juni 2025

Tijd: 15.00 tot 20.00 uur

Locatie: VISTA College Maastricht

Toegang: Gratis

Meer informatie over het programma volgt!

0900 777 4 777

+